1. Главная
  2. сипучі матеріали

АСФАЛЬТ

Асфальтобетон застосовується для покриття доріг, тротуарів, промислових майданчиків, приватних дворів та в інших місцях.

Це найбільш підходящий матеріал для покриття доріг.

БЕТОН

Пропонуємо широкий асортимент готових товарних бетонів і розчинів. В наявності бетони всіх марок, подвижностей, морозостійкості і гідротехнічності.

ВІДСІВ, ЩЕБЕНЬ

Відсів гранітний використовується як декоративний матеріал для обробки, а також для виготовлення бетонних виробів. Здійснюється доставка самоскидами.
Щебінь використовується при будівництві доріг, як нижній шар асфальтного покриття, в якості подушки при будівництві швидкісних магістралей, залізниць, в виробництві бетону, масивних залізобетонних конструкцій. Сфери застосування: як для невеликого приватного будівництва, так і для будівництва великих виробничих площ.
Доставка щебня
ф5х10; ф5х20; ф20х40; ф40х70

 

ПІСОК

Пісок – дуже важливий будівельний матеріал, що використовується на різних стадіях будівництва будівель. У будь-якому напрямку будівництва якість виконання роботи багато в чому визначає сировину, яке застосовується для цього завдання.
Існує кілька різновидів піску в залежності від його родовища.
Річковий пісок
Яружний пісок

ГЛИНА

Глина для будівництва використовується для створення несучих конструкцій – саманні стіни, на ній заводять розчин для кладки печей, з неї ж власне роблять і сам пічної цегла, її використовують як утеплювач, а також штукатурять стіни.

ТОРФ, ЧЕРНОЗЕМ

ТОРФ-Високоякісний фрезерний низинний використовується для самостійного приготування компостів, покривної землі для вирощування печериць, поліпшення структури піщаних і важких глинистих грунтів, як добавка для торфогрунтових сумішей, зв язування та утримання вологи в піщаних грунтах, підвищення вмісту органічної частини грунтів
Чорноземні грунти характеризуються багатим вмістом гумусу, поживних речовин, зернистою або комкової структурою, високим вмістом кальцію, величезною кількістю корисних для рослин мікроорганізмів і прекрасними водно-повітряними якостями.

ПЕРЕГНІЙ

Перегній — цінне органічне добриво. Одержують при розкладанні гною, листя та інших рослинних решток. Можна застосовувати під усі овочеві культури, особливо під цибулю, помідори. Краще за все його використовувати для виготовлення сумішей при вирощуванні розсади, поживних сумішей з мінеральними добривами, для виготовлення горщечків, кубиків, для мульчування ґрунту.

КАМІНЬ БУТОВИЙ

Пропонуємо якісний гранітний камінь 150х300 мм (бутовий камінь, бут). Це великі уламки породи (довжина ребра – до 300 мм), які отримують в результаті підриву покладів суцільних порід. Сфера застосування: створення підпірних стін, зведення фундаментів, огорож.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ