БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
З ДОСТАВКОЮ

(067) 339-42-75; (097) 788-55-16

вантажопідємність від 1 до 30 тон

ПІСОК

Пісок по видах можна розділити на річковий, кар’єрний і морський. Річковий пісок вважається універсальним за умови, що добутий з дна річки. Використовується він не тільки для приготування бетонних розчинів, але і для дренажних систем і при обробці приміщень. Глинистих домішок річковий пісок практично не має. Морський пісок також видобувається з дна, потім очищають від черепашкових уламків і домішок. Фракція цього піску значно дрібніше, і тому він вважається ідеальним для залізобетонних конструкцій. Кар’єрний пісок за якістю не може зрівнятися з річковим або морським, але і коштує він значно дешевше.Часто будівельники рекомендують не переплачувати і брати для фундаменту найдешевший вид піску — кар’єрний, так як від його використання якість готового будівлі не постраждає. Такий пісок краще всього придбати на місці, підібравши відсіяний і промитий кар’єрний пісок з фракцією 2-2,5 мм. Цей пісок має гострі грані, чим підвищує в’яжучі якості бетону.

ГЛИНА

Основним джерелом порід служить польовий шпат, при розпаді якого під впливом атмосферних явищ утворюються каолініт і інші гідрати алюмінієвих силікатів. Це вторинний продукт земної кори, осадова гірська порода, що утворилася в результаті руйнування скельних порід у процесі вивітрювання.
Глина для будівництва використовується для створення несучих конструкцій - саманні стіни, на ній заводять розчин для кладки печей, з неї ж власне роблять і сам пічної цегла, її використовують як утеплювач, а також штукатурять стіни.

ТОРФ, ЧЕРНОЗЕМ

ТОРФ-Високоякісний фрезерний низинний використовується для самостійного приготування компостів, покривної землі для вирощування печериць, поліпшення структури піщаних і важких глинистих грунтів, як добавка для торфогрунтових сумішей, зв язування та утримання вологи в піщаних грунтах, підвищення вмісту органічної частини грунтів
Чорноземні грунти характеризуються багатим вмістом гумусу, поживних речовин, зернистою або комкової структурою, високим вмістом кальцію, величезною кількістю корисних для рослин мікроорганізмів і прекрасними водно-повітряними якостями. У чорноземі є корисні гумінові кислоти (суміш органічних сполук), які є найціннішою фракцією гумусу, легко засвоюється корінням рослин.

ПЕРЕГНІЙ

Перегній — цінне органічне добриво. Одержують при розкладанні гною, листя та інших рослинних решток. Можна застосовувати під усі овочеві культури, особливо під цибулю, помідори. Краще за все його використовувати для виготовлення сумішей при вирощуванні розсади, поживних сумішей з мінеральними добривами, для виготовлення горщечків, кубиків, для мульчування ґрунту.

(067) 339-42-75; (097) 788-55-16

faktory